Холодильний стіл Tehma 3 двері

Відкласти Порівняти
Характеристики

Матеріал   —   харчова нержавіюча сталь

Потужність   —    0,748 кВт.

Розморожування   —   автоматичне

Температура камери, °С   —   +2…+8С

Габарити, мм   —   1860х600х850

Температура навколишнього середовища, °C   —   до +35С

Об'єм корисний   —   350/420л

Блок управління   —   Dixell

Компресор   —   Lunite Hermetique

43600 грн./шт:
У наявності

Холодильні столи “Tehma” виготовляються на сучасному обладнанні з використанням матеріалів та технологій, які дозволяють отримувати відмінне візуальне виконання та гарантують стабільну роботу, функціональну придатність протягом усього терміну експлуатації.

1 Корпус холодильного столу виконаний з нержавіючої сталі, що дозволяє його тривале використання та підтримку санітарних норм.

2 Система охолодження холодильного столу побудована на основі герметичного компресора з повітряним охолодженням конденсатора. рівномірне охолодження внутрішніх обсягів досягається шляхом примусової циркуляції повітря за допомогою вентилятора (динамічний охолодження). Це гарантує однакову температуру у всіх точках внутрішнього об'єму столу-холодильника, так і її швидке відновлення після відкриття дверей.

3 Контроль та управління в холодильних столах здійснюються мікропроцесорним електронним блоком із сенсорним модулем управлінням, здійснює постійний моніторинг температурного режиму. В автоматичному режимі здійснюється регулювання температури, циклів відтавання випарника та включення вентилятора.

4 Класифікація:


– за конструктивним виконанням: пристінні та острівні;


– за кількістю дверей: 1-дверні 2-дверні 3-дверні та 4-дверні;


– Внутрішні обсяги: гастронормовані та стандартні, крім того ряд напрямних по висоті дозволяє регулювати положення полиці.

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотний дзвінок