Холодильне обладнання для кондитерського цеху

Холодильне обладнання для кондитерського цеху

    Кондитерська промисловість одна з найбільш чутливих до температурних режимів. Саме тому холодильне обладнання для кондитерського цеху-незамінний елемент.За допомогою холодильних камер для кондитерських цехів можна продовжити терміни зберігання і навіть безпеку багатьох продуктів харчування.

    Якщо Ви вже володієте кондитерським бізнесом або тільки починаєте їм займатися, то в тому чи в іншому випадку знадобиться якісне холодильне кондитерське обладнання.
    Перед тим, як купити холодильну камеру для кондитерського цеху, потрібно визначити, яка місткість обладнання вам потрібна, з якого матеріалу і бажані розміри майбутньої камери.
    Пам'ятайте,що підбирати холодильне обладнання вартує в першу чергу виходячи з асортименту та обсягу виробництва.
    Холодильне обладнання для кондитерських цехів найчастіше поділяють на такі види:
- Холодильні шафи. Шафи є універсальним рішенням для кондитерських цехів будь-якого розміру обсягів виробництва. Вони займають мало місця і легко транспортуються. Такого виду холодильне обладнання здатне підтримувати температуру всередині камери від -5 ° до + 5 ° С.
- Холодильні столи. Наступний вид холодильного обладнання поєднує в собі поверхню столу для роботи з продуктами або заготовками і холодильну камеру.
- Морозильні ларі. Такий вид обладнання розміщється в промисловості де потрібна глибока заморозка продуктів у великих обсягах.
    Варто запам'ятати, що тільки при правильному використанні і дотриманні елементарних правил експлуатації можна максимально продовжити якісну роботу будь-якого обладнання.

    Для того, щоб холодильне обладнання працювало максимально продуктивно і з мінімальною затратою енергії його слід розміщувати в місцях, де на нього не будуть потрапляти прямі сонячні промені і максимально далі від джерел тепла (рекомендується не менше двох метрів від обігрівачів та інших видів тепловіддачі). Також виробники радять не відкривати дверцята в напрямку теплого повітря. 
    Пам'ятайте, що завантажувати холодильну камеру продуктами потрібно тільки після досягнення оптимального температурного режиму.
    Категорично забороняється використання обладнання в режимі підвищеного навантаження, це стосується також холодильних вітрин, які використовують для демонстрації товару.
    Для того, щоб холодне повітря могло вільно охолоджувати продукти, то рекомендується укладати їх рівномірно і нещільно між собою, на достатній відстані від стінок.

Зворотний дзвінок